Бізнес-клуб «Мистецтво та бізнес. Як відкривати нові можливості?»

Організатор: Бізнес Школа КРОК

Захід відбувся.

Місце проведення: м. Київ, вул. Лагерна, 30-32, ауд. 237 (зала бібліотеки)

"Сьогодні мистецтво виходить за кордони галерей та музеїв, воно все більше стає частиною повсякденного життя. Скульптури та інсталяції на вулицях, картини на одязі та багато іншого - це вилив потреби людини у глибших сенсах, духовній їжі, новому рівню соціальної комунікації"

Леонора Янко

Ми обговоримо такі питання

• Мистецтво та бізнес. Міжнародна практика співпраці. Гучні приклади;

• Мистецтво - як інструмент підвищення рівня продажів комерційної компанії, конкурентної боротьби та впливу;

• Вплив сучасного мистецтва на маркетинг та PR - ос обливості сучасного споживача;

• Тренди та можливості для просування бізнесу через участь у мистецьких подіях для різних типів бізнесу;

• Створення та захист персонального бренду через мистецтво;

• Ефективні нові інструменти просування бізнесу. Маркетинг по-новому. Міжнародна практика;

• Захист нематеріальних активів компанії на території планети та космічного простору.

Після формальної частини очікується неформальне спілкування: Cheese&Wine Party

Спікери

Леонора Янко

Арт-менеджер, галерист, куратор міжнародних арт-проектів, директор Lera Litvinova Gallery. Співавторка створення унікальної концепції арт-простору Lera Litvinova Gallery. Співпрацює з більше ніж 160 митцями з усього світу. Відкрила більше 50 гучних мистецьких арт-проектів в Києві, Берліні, Брюсселі, Люксембурзі, Вашингтоні, Нью-Йорку.

Альона Яремчук

Патентний повірений, 15 років в юридичному бізнесі. Управляючий партнер Юридичної консалтингової групи Yaremchuk&Partners.

Вартість участі

• За умови реєстрації і оплати до 25 травня 2018 року вартість вхідного квитка 400 грн.

• Оплата в день проведення 600 грн.

Зареєструватись

За підтримки