6-8 грудня Всеукраїнський форум "Розвиток виробничих систем"

Академія PricewaterhouseCoopers,  BPI Group и Академія ДТЕК

запрошують Вас прийняти участь в І-ій Щорічній Конференції “Подвоєння продуктивності: досвід українських компаній в застосуванні кращих практик керування”, що відбудеться  6-8 грудня 2016 р. в м. Києві.

Конференція присвячена проблемам впровадження принципів Ощадливого Виробництва (Lean), розвитку та оцінюванню ефективності виробничих систем.

Приймають участь експерти світового значення з Shingo Institute (USA), Lean Enterprise Institute (USA), Nissan (UK), PwC (України), які продемонструють головні тренди в керуванні процесами.

Своїм досвідом та ідеями використання кращих методів підвищення продуктивності і зменшення витрат поділяться керівники ДТЕК, АрселорМіттал, SunInBev, Jabil, Leoni Wiring System, Kromberg & Schubert та інші.

Близько 200 керівників українських компаній відвідають нас протягом трьох днів конференції, що дозволить учасникам поширити горизонт спілкування і познайомитись з колегами в інших галузях.

Програма конференції насичена освітніми блоками і майстер-класами, що розраховані для різного рівня підготовки та спектр інтересів відвідувачів.

Вартість участі  від 4700 грн. в залежності від пакету (застосовуються знижки).

Більш детальну інформацію про конференцію Ви зможете знайти на офіційному сайті

//leanforum.org/ або за телефонами +380442098681, +380504108089

Будемо раді бачити Вас і Ваших колег в якості учасників конференції!

Організатор Конференції BPI Group, Сергєєв Андрій

Академія PwC, Блинова Ірина