4-а група GMBA і МВА ІТ успішно стартувала в травні 2017

25 травня 2017 року розпочалася захоплююча подорож у світ управління, адміністрування бізнесу, фінансів, маркетингу та інших важливих областей діяльності для групи четвертого набору програми General MBA та МВА ІТ.

Нова група, перші враження, позитивні емоції, знайомство з новими людьми - колегами по групі, викладачами, адміністрацією програми.

Перший навчальний модуль студенти провели в аудиторії з викладачами, досвідченими професіоналами - Тетяною Мосійчук, Олександром Подденежним і Сергієм Сергійовичем Герасименко і почали вивчати курси "Економікс", "Статистика для бізнесу" та "Сучасний менеджмент".

Останній день першого навчального 4-х денного модуля був досить насиченим, студенти МВА грали в ділову гру "Марафон конструктивних рішень" з менторами Оксаною Демченко і Галиною Сисак. Гра складалася з декількох етапів: на 1-му етапі необхідно було збудувати систему сигналізації, переконати раду директорів і акціонера в функціональності системи; на 2-му етапі проаналізувати кейс "Доля корабля "Ваза" 15 століття", і на завершення, як зазвичай, одне з найскладніших питань - як мотивувати високопотенційних, відповідальних співробітників - конференція "Інновація XXI століття", хто ж із співробітників братиме участь в конференції? Студенти МВА успішно впоралися із завданнями гри, визначили зони для власного розвитку і повинні підготувати план індивідуального розвитку.

Попереду 2 роки, які належить провести разом людям, об'єднаним високою мотивацією, завданням підвищення особистої управлінської результативності та ефективності.

Отже, хто ж в новій групі GMBA і МВА ІТ: управлінський досвід слухачів в середньому близько 9 років, середній вік - 34 роки. У групі представлені як менеджмент середньої ланки, так і головні виконавчі директори українських і міжнародних компаній. Як завжди за гендерним складом переважають чоловіки - 86%. Більше 40% групи мають 2 вищі освіти. Приємно відзначити, що склад групи міжнародний, і це є вже традиція в Бізнес Школі КРОК.

Ми вдячні нашим студентам за вибір програми General MBA та МВА зі спеціалізацією ІТ, вітаємо з початком навчання! Дякуємо Вам за довіру, ми віримо в кожного з вас і разом можемо дуже багато!

Мета BSK - розвиток особистості і осмислення стратегії життя кожним учасником програми, створення в країні критичної маси менеджерів, які здатні бути агентами позитивних змін в нашій країні.