17 липня 2016 року група General MBA (набір 2015 року) успішно завершила перший рік навчання.

Два, мабуть, найбільш важких і напружених модуля вже позаду. У червні студенти презентували фінальні групові проекти по курсу "Управління маркетингом", викладач Юлія Габ.

На презентацію 3-х групових проектів студентів МВА були запрошені в якості експертів Георгій Гівішвілі і Ольга Карпова. Кожна група презентувала маркетинговий план на основі кейса "SONY-FIFA Partnership Marketing Program, The Value of Sponsorship". Також під час червневого модуля в рамках курсу "Управлінські комунікації", викладач Людмила Ганецька, студенти МВА презентували індивідуальний проект "Формула професійного успіху - історії життя менеджерів".

У липні було жарко не тільки на вулиці, але й в аудиторії. Крім зустрічі з гест-спікером Артемом Ковбелем (партнер компанії Kreston GCG), студенти МВА завершили три курси: "Фінансовий менеджмент", викладач Олена Рижкова - аналізували кейс і по курсу "Міжнародний бізнес і ринки", викладач Тетяна Мосійчук, проходили письмовий індивідуальний іспит.

Ми пропонуємо вашій увазі невеликий фоторепортаж про два останніх навчальних модуля з напруженого студентського життя МВА.

Команда BSK вітає всіх студентів групи General MBA з успішним завершенням першого року навчання на програмі, бажає групі добре відпочити, встигнути скучити за Бізнес Школою і до зустрічі у вересні!

Фоторепортаж: