Management
Your
Ambitions

Презентації програм BSK

Презентації програм BSK

Презентації програм на друге півріччя 2017 року

Місяць

Дата

Час

Захід

Оберіть зручну дату і час відвідання

жовтень 25 (середа) 18:30 Знайомство з програмою «Майстер Операційної Досконалості» зареєструватися

листопад

18 (субота)

11:00-13:00

День відкритих дверей BSK

зареєструватися

грудень

16 (субота)

11:00-13:00

День відкритих дверей BSK

зареєструватися

Місце проведення: Університет "КРОК", вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. "Берестейська")

Кому корисно відвідати цей захід?

Якщо Ви відчуваєте потребу в змінах, або щось йде не так як хотілося в професійному житті, або ж потрібен поштовх для кар'єрного зростання, є гарний засіб - приходьте навчатися в Бізнес Школу.

У Вас є гарна ідея, що потребує експертної оцінки чи Вам потрібні нові підходи, інструментарій для управління бізнесом в турбулентний, нестабільний час? Давайте разом підберемо для Вас програму навчання - МВА, чи то модульну програму, тренінг-практикум, або просто знайдіть пару годин і відвідайте майстер клас з певної тематики.

Відвідавши презентацію програм, Ви дізнаєтеся про наші новинки, навчальні програми для дорослих та досвідчених людей, зокрема про програми МВА, які пропонує BSK та чому корисно постійно навчатися.

Учасники презентації отримають актуальну інформацію, важливу для прийняття вірних і своєчасних рішень, зможуть відвідати заняття, поспілкуватися з викладачами і студентами.

Кожен учасник отримає знижку в розмірі 5% на навчання на програмах МВА та 7% на модульні програми, відкриті семінари та тренінги BSK, заплановані на 2017 рік. Вхід вільний!

зареєструватися

тел. (+38 044) 455-69-81; e-mail: office@krok.edu.ua

Не зручні дати і час - замовте індивідуальну консультацію!